Tibetietiškų dubenų masažas.

Dainuojančių Tibeto dubenų masažų dovanų kuponų kaina 40 eur.- trukmė 1 val., 30 eur.- 40 min.

massag tibetskimi poushimi shashamiApie Tibeto dubenis.

Tūkstantmečius dainuojantys dubenys buvo naudojami Tibete, Nepale, Indijoje dvasinėse praktikose (meditacijoje, ritualuose), o taip pat gydymui garsu ir vibracija.
Šiais laikais dėl unikalių vibracinių savybių jie tampa vis populiaresni holistinėje garso terapijoje. Dainuojančių dubenų terapinis efektas jau pripažįstamas ne tik alternatyvioje medicinoje, bet juos sėkmingai naudoja klinikos Šveicarijoje, Vokietijoje, Austrijoje ir kitose šalyse, atliekami moksliniai tyrimai. Augant gyvenimo tempui, vis daugiau žmonių patiria stresą, disharmonizuojantį žmogaus imuninę sistemą ir tampantį įvairių ligų bei nusiskundimų priežastimi. Jau 1970-aisias Kalifornijos universitete buvo atliekami tyrimai, kurių metu studijuota tibetetiškų dubenų įtaka žmogaus smegenų veiklai, o 1973 m. belgų dubenų masažo pradininkas Gertas Vebkeris patvirtino, kad garso masažas betarpiškai stiprina imuninę sistemą. Šiais laikais, kai gyvenimo tempai vis labiau spartėja, o streso lygis tapo kritinis, dainuojančių dubenų garso masažas tapo nuostabiu, natūraliu relaksacijos ir gydymo metodu.

Garso terapija.

Gera fizinė savijauta po „maudynių" grojančiame dubenyje nėra tik puikios relaksacijos rezultatas. Grojančių dubenų fenomenas tampa vis plačiau žinomas garso terapijoje. Žmonės jaučia dajnuojančio Tibeto dubens vibraciją, ji pasklinda po visą kūną, kurio 80 proc. sudaro vanduo (jis yra puikus vibracijos laidininkas) ir didina mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimus, sustiprina organizmo imunitetą. Jos rezultatas - subtilus vidinis visų kūno ląstelių masažas. Fizioterapijoje toks vidinis masažas sukeliamas ultragarsu.

Remiantis Rytų medicina, kuri ligų priežastį vardina kaip energijos tekėjimo užsiblokavimą organizme, užtenka atlaisvinti kanalus, kuriais teka energija, ir pacientas pasijunta sveikesnis bei laimingesnis. Ir būtent dubenų masažas padeda tai padaryti. Visas žmogaus kūnas yra vibracijų ir bangų ilgių visuma. Kiekvienas mūsų organas vibruoja tam tikru dažniu. Kai atsiranda koks nors negalavimas, tas dažnis sutrinka. Grojantys dubenys padeda atkurti tą pirminį harmoningą dažnį.

Tikriausiai esate girdėję skambią frazę, kad „visos ligos nuo nervų“, mokslas patvirtino, kad daugelis ligų psichosomatinės kilmės (įtampa, nerimas, vidiniai konfliktai ir pan.). Gilaus atsipalaidavimo būseną, patirta garso terapijos metu - puikus nervų sistemos atsistatymas, kas yra pagrindas sveikimo procesams vykti. Masažas dubenimis padeda streso, lėtinio nuovargio, neurozės ir nemigos atvejais. Terapeutai naudoja dubenų masažą gydydami skausmus, depresiją, kraujotakos sutrikimus, migreną, stuburo ligas. Taip pat šis masažas mažina vaikų hiperaktyvumą, gali būti taikomas kartu su psichoterapija. Svarbiausias masažo tikslas - organizmo harmonijos sugrąžinimas, kūno bei nervų sistemos atpalaidavimas ir įvedimas į gilios relaksacijos būseną.

Harmoningas grojančių dubenų skambėjimas sukelia vidines harmonijos, begalinės erdvės pojūtį ir visiškos ramybės jausmą. Šie ir kiti pojūčiai nėra vaizduotės padarinys. Pradėjus tyrinėti tibetietiškų dubenų poveikį žmogaus organizmui, buvo pastebėta, kad dubenų garso ir vibracijų masažo metu žmogaus smegenys labai greitai pereina į alfa būseną, kuri atsiranda užsimerkiant, atsipalaiduojant, nusiraminant ir išnyksta atsimerkiant. Alfa ritmas yra svarbus smegenų biopotencialas, 8-14 svyravimai per sekundę,artimas Žemės magnetinio lauko dažniui 7.83 Hz. Alfa būsenoje biologinė sistema yra harmonijoje su žemės rezonansiniu dažniu bei požeminiu magnetiniu lauku. Esant akustinei 7.83 Hz stimuliacijai, aktyvuojami natūralūs žmogaus atsistatymo procesai. Alfa ritmas - tai „tiltelis" tarp išorinės sąmonės ir gilesnių jos lygmenų, joje žmogus sujungia kairiojo - loginio bei dešiniojo - kūrybinio pusrutulių galimybes ir panaudoja juos įvairiose gyvenimo srityse gerokai veiksmingiau. Taip kiekvienas atranda žymiai daugiau savo gabumų.

Kaip vyksta masažas.

Turtingas, rezonuojantis garsas sklinda iš dubens, kai šis yra lengvai mušamas arba trinamas specialiu prietaisu. Kupinas obertonų gausa garsas pereina per žmogaus kūną vibruojančiomis bangomis, ramindamas, derindamas ir gydydamas energetinius centrus. Grojančių dubenų masažas atliekamas pastatant dubenis ant arba šalia gulinčio aprengto žmogaus. Iš pradžių žmogus guli ant pilvo, masažas pradedamas nuo kojų srities, kylant kūnu aukštyn. Masažuojant apatinę kūno dalį, naudojami žemos ir vidutinės vibracijos dubenys, masažuojant viršutinę - vidutinės ir aukštos vibracijos dubenys. Po to žmogus apsiverčia ant nugaros. Masažo trukmė 40-60 min.chashi tibet

Pojūčiai.

„Viskas aplinkui tarsi išnyksta, prarandu laiko ir erdvės pojūtį, esu tik aš ir garsas.“

Žmogus pasijaučia iš visų pusių apgaubtas užburiančio, gilaus ir harmoningo garso. Klientas po tokio masažo dažnai sako patekęs į būseną, kurioje sustoja laikas, užlieja gili ramybė, nebelieka jokių rūpesčių ir problemų, dingsta įtampos ir skausmai.Kartais pacientai užmiega, kiti patiria būseną, primenančią lengvą transą. Žmonės sako, kad jie tarsi „ištirpsta", „atsijungia". Nemažai žmonių patiria dvasinį atsivėrimą, pakylėjimą, vizijas ir kitas meditacijai būdingas būsenas. Dainuojančių dubenų garsas sukelia būseną, kai nieko nevertiname ir nieko netrokštame,taikos ir palaimos. Jausmą. Dauguma žmonių jaučia, kad grojančio dubens garsas suvirpina jų sielą. Šis pojūtis stipresnis, kai klausomasi gyvo garso, o, klausantis įrašo, jis susilpnėja.

 

Go to top