Ajurvedos centras"Maytreya" kviečia į Reiki ratą :

Reiki ratas vyksta vieną kartą per mėnesį ajurvedos centre "Maytreya", Vasario 16-osios g. 40, Šiauliai

 Reiki ir Ajurvedinio masažo mokymai

REIKI RATAS vyks kovo 11 d. 10:00 val ir balandžio 30 d. 15:00 val

Reiki I pakopos seminarai: 

kovo: 5 d. 8:00 val, 11 d. 9:00 val, 19 d.17:00 val 
balandžio: 2 d. 9:00 val, 16 d. 17:00 val, 23 d. 8:00 val
gegužės 1d. 8:00 val.

Reiki II pakopos seminarai: vasario 26 d. 17:00 val,
kovo: 11 d. 15:00 val, 26 d. 8:00 val
balandžio: 9 d. 17:00 val, 23 d.17:00 val
gegužės 1 d. 15:00 val.

Ajurvedinio masažo mokymai vyks: nuo vasario 26 d. iki balandžio 30 d.

Reiki užsiėmimai vyksta ir Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje!

Pasiteirauti dėl datų ir registruotis tel. 868610134 Olga Kalužina

                                             Iki malonių - šviesių - susitikimų!

reiki3  reiki4  reiki 2

Kas yra Reiki.

   Reiki - tai seniausia sveikatinimo sistema, atkurta Japonijoje XXa. Dr. Mikao Usui. Ji naudojama paprasčiausiai uždedant plaštakas, kad gyvybingoji energija tekėtų per gydovą gavėjui, visuose lygmenyse: fiziniame, emociniame, mentaliniame ir dvasiniame.
Reiki – japonų kalbos žodis. Tiesioginė Rei reikšmė – šviesa, spindulys, Absoliutas, Dievas, visa, kas egzistuoja ir mintyse ir kosmose. Šis žodis apima kūrinijos visumą - kiekvieną ląstelę, medį, akmenėlį, gyvūną, žmogų, planetas, žvaigždes ir kūrybinę Dievo mintį. Ki (či, prana) reiškia – „ gyvybingoji Visatos energija“. Ji mums suteikia būtiną sveikatai gyvybingumą, pusiausvyrą ir gerovę visuose lygmenyse. Dauguma Rytų kovos menų, ypač Ci Gong ir Tai chi, pripažįsta, jog ši energija yra ir įdėmiai stebi, kaip ji pasiskirsto kūne, kadangi žino, kad nuo jos ir priklauso mūsų sveikata.
Reiki - tai sveikatinimo sistema, kuri užmezga tiesioginį ryšį su kūrybiniu Visatos protu ir gyvybine energija. Tai vyksta per Reiki mokytojo iniciacijas, kurių tikslas – susieti mus su Visatos Ki.
Iš kur mes gauname Ki (energiją)? Iš oro, maisto, vandens, saulės, šviesos ir miego. Jeigu mums jos trūksta, mes galime sau pagelbėti, atlikdami kvėpavimo pratimus ir meditacijas.
Ki (energija) – tai sveikatos šaltinis. Tekėdama per visus organus ir audinius, ji atgaivina juos ir palaiko jų normalią būklę. Aišku, bet koks Ki energijos sutrikimas yra ligos priežastis.
Įdomu, kad Ki labai jautriai reaguoja į mintis ir emocijas. Nuo mūsų minčių kokybės Ki srautas stiprėja arba silpnėja. Negatyvios mintys ir emocijos trukdo sveikam ir harmoningam Ki tekėjimui.
Jau ir Vakarų medikai teigia, jog 98 proc. atvejų ligų atsiradimą tiesiogiai arba netiesiogiai lemia mūsų mintys. Jei Jūs galvojate, kad mąstymas vyksta tik mūsų galvos smegenyse – Jūs apsirinkate. Kaip ir nervų sistema, mąstymas prasiskverbia į kiekvieną kūno organą ir audinį bei už fizinio kūno ribų ir atsiranda mūsų subtiliajame energetiniame kūne – auroje.
Kūnas ir protas glaudžiai susiję, jų sąveikoje atsiranda mąstymas.
Taigi, tampa aišku, kodėl negatyvios mintys, atsiradusios smegenyse, susikaupia atskirose kūno dalyse ir auroje. Jos blokuoja energijos srautą, atsiranda skausmas ir ligos.
Jei norime apsaugoti save nuo ligų, pagyti - mūsų tikslas turi būti - išlaisvinti save nuo negatyvių minčių ir emocijų.
Tačiau susiduriame su dar viena problema.
Taip, mes galime įvairių technikų pagalba išsilaisvinti nuo mums trukdančių minčių ar emocijų, jei tas negatyvias emocijas ir mintis mes atpažinsime ir pripažinsime. Tačiau, ką daryti su tomis, kurios yra giliai, neatpažintos, nustumtos į mūsų pasąmonės sluoksnius? Ar mes galime pašalinti arba pakeisti tas mintis, jei sąmoningai jų nesuvokiame?
Taip. Mes galime tai padaryti būtent Reiki pagalba. Reiki energijos srautas, tekėdamas per silpną, ar skaudančią sritį, tarsi išplauna visas negatyvias mintis ir emocijas. Sergantys organai gauna pilnavertę energiją - Ki. Atsistato energetinis kūnų balansas.
Reiki – nefizinio sveikatinimo energija. Tai – aukščiausiojo intelekto sąmoninga energija. Ši energija žino, kur ir kiek jos reikia sveikatinant žmogų, sudaro specialias sveikimo sąlygas reikalingas individualiam asmenybės dvasiniam vystymuisi.
Kalbame ne apie žmogaus, o apie energijos intelektą. Žmogus negali valdyti Reiki energijos proto pagalba, todėl ji nėra ribojama jo patirties arba gabumų. Todėl ji negali būti panaudota neteisingai arba žalingai.
Reiki visuomet sveikatina. Reiki pagalba sveiksta dvasinis ir fizinis kūnas.

 

reiki1MOKSLINIS REIKI PAGRINDIMAS ( Tamisha Sabrina, http://www.reikifed.co.uk )

Žmonės netiki ir nepasitiki Reiki bei Reiki praktikais dėl paprasto dalyko - trūksta mokslinio Reiki pagrindimo, jos veiklos efektyvumo įrodymų. Pateiksiu kelių mokslinių studijų vertinimus apie Reiki:

Nepriklausomi mokslininkai Dr. Robert Becker ir Dr. John Zimmerman 1980 - 90 m. tyrinėjo, kas vyksta su žmonėmis užsiiminėjančiais Reiki. Jie nustatė, kad praktikų smegenų pusrutuliai ne tik pradeda dirbti sinchroniškai alfa bangoms*, bet jie taip pat pradeda "pulsuoti" unisonu su žemės magnetiniu lauku, vadinamu Šumano rezonansu**. Vykstant seansui, biomagnetinis laukas praktikų rankose yra mažiausiai tūkstantį kartų viršijantis normą. Toni Bunnell (1997) siūlo hipotezę, kad energijos lauko ryšys tarp žemės ir praktikų leidžia jiems "prisijungti" prie "universalaus visatos šaltinio" per Šumano rezonansą.

Zimmerman (1990) ir Jan (1992) Japonijoje Seto mieste toliau tyrinėjo vibracijas iš praktikų rankų seansų metu. Jie atrado, kad vibracijos yra tokio paties dažnio, kaip smegenų bangos, kurios svyruoja nuo 0.3 iki 30 Hz, daugiausiai koncentruojantis ties 7 - 8 Hz, alfa bangomis. Nepriklausomi medicininiai tyrimai parodė, kad toks dažnių spektras stimuliuoja organizmo gijimą. Pvz.: 2 Hz skatina nervų regeneraciją, 7 Hz - kaulų augimą, 10 Hz - sąnarių atsistatymą bei 15 Hz - kapiliarų formavimasį. Fizioterapijos įranga sureguliuota šiais principais ir padeda vykti regeneracijai, o ultragarso technologijos dažniausiai yra naudojamos išvalyti užsikimšusias kraujagysles ir inkstų akmenis.

Dr. Robert Becker aiškina, jog šios "smegenų bangos" nebūna tik ties smegenimis, o keliauja visu kūnu per perineuralinę nervų sistemą. Vykstant seansui, šios bangos pradeda silpnai banguoti praktiko smegenų gumbure (thalamus), ir kaupia kumuliatyvią energiją, kuri pasklinda į periferinius kūno nervus, įskaitant ir rankas. Toks pat efektas yra ir žmogui, gaunančiam seansą, todėl Dr. Robert Becker teigia, jog ši sistema labiau nei bet kuri kita reguliuoja gijimą po traumų bei organizmo regeneraciją. Ypatinga Reiki (ir kitų panašių terapijų) savybė yra ta, kad tiek praktikas, tiek pacientas gauna teigiamą poveikį iš seanso.

 

04.25 9 val

Go to top