Užsiėmimai pagal "Belojar" sistemą

Belojar” - tai:

Pratimų kompleksas, stiprinantis nugaros raumenis ir sumažinantis nugaros skausmus. Dėl šios priežasties užsiėmimai rekomenduojami bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

Veiksminga stuburo ir atraminio judėjimo aparato susirgimų terapija. Atkūrimas prasideda nuo stuburo ir sąnarių, todėl pagerėja bendras organizmo tonusas.

Centrinės nervų, širdies ir kraujagyslių sistemų gydymas. Pratimai sukurti ir parinkti taip kad atstatytų normalų raumeninio kūno karkaso maitinimą.

Jėgos, lankstumo ir ištvermės lavinimas.

Pusiausvyros tarp dešinės ir kairės kūno pusių sukūrimas. Atstačius ryšį atsiranda psichikos stabilumas bei pasitikėjimas ateitimi.

Baimių pašalinimas ir pojūčių nukreipimas pozityvia kryptimi

Belojar sistema

- Metodo esmę sudaro natūralaus judėjimo technika. Tai leidžia kūnui lengvai ir greitai atstatyti savo funkcionalumą, taip kaip tai buvo užprogramuota nuo pat pradžių.

- Raumenų tempimas. Būtent tai atstato jų vidinį darbą. Įtempiant raumenims kraujotaka jų viduje sumažėja 2 kartus. Esant ištemptiems raumenims - padidėja 2 kartus. Pratimai sukurti ir parinkti taip kad atstatytų normalų raumeninio kūno karkaso maitinimą.

- Centrinės nervų sistemos atkūrimas. Naudojami neuro-psichologiniai pratimai, kurie suteikia žmogui tikrąją sveikatą.

Sistemą atskiria informacijos perdavimo paprastumas. Dėl šios priežasties užsiėmimai rekomenduojami bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Atkūrimas prasideda nuo stuburo, sąnarių, dėlto pagerėja ir bendras organizmo tonusas. Tarp kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulių atkuriamas ryšys. Atstačius ryšį atsiranda psichikos stabilumas bei pasitikėjimas ateitimi.

Belojar sistema buvo kliniškai išbandyta medicinos akademijoje Sankt Pererburge ir tapo nuolatos plėtotaja jau daugiau nei 20 metų. Sistemos kūrėjas - S. Žukovas, pasaulinės sociologų asociacijos narys, žolininkas, natūralaus judesio ekspertas.

Mano patirtis:

Kaip ir apie kiekvieną sistemą, apie „Belojar“ taip par yra daug prirašyta. Skaitant apibrėžimą atrodo viskas tas pats kaip ir kitur: pratimai sprendžiatys nugaros, sąnarių, centrinės nervų sistemos ir kitas problemas. Aš senai nesu naujokė jogoje, pati ilgą laiką naudojau cigun ir sufijų praktikas, visa tai tapo mano gyvenimo būdu, tačiau tai neišsprendė mano pagrindinės problemos – stuburo traumos po avarijos (kompresinio 4-ojo slankstelio lūžis). Nepakenčiamas skausmas ir deginimas besikeičiant orams tapo mano kasdieniais pakeleiviais daugelį metų. Draugė,kentėjusi nuo sąnarių skausmo, papasakojo man apie „Belojarą“ ir aš nusprendžiau tiesiog vieną kartą nueiti į šį užsiėmimą. Man pasisekė. Pavyko ištiesinti stuburą ir aš jį iš tikro pajutau. Po pirmo užsiėmimo kūnas skaudėjo taip, kad atrodė, jog aš niekada „neragavau“ jokio sporto. Tačiau, aš jutau savo stuburą… ir tai buvo stebuklas. Aš, ištikrųjų, suprantu „Belojar“ kaip stebuklą. Gyvenime dar nesutikau nei vienos sistemos, kuri padėtų taip greitai save atsatyti. Žinoma, pratimai yra darbas. Kruopštus darbas savęs atstatymo link, bet ir premiją Jūs gaunate neįkainojamą: puikią sveikatą, karališką laikyseną. Žmogumi, praktikuojančiu šią sistemą, neįmanoma manipuliuoti, todėl, kad atstatant dviejų smegenų pusrutulių darbą, Jūs tampate psichiškai atsparūs, atsistato nervų sistema.Tai mano patirtis. Skaitykite, analizuokite ir ateikite į užsiėmimus. Daugiau apie sistemą: www.belojar.lt www.beloyar.ru

trenerė Irina: tel. 8 612 14119

Užsiėmimai vyksta: penktadieniais  16.15 prededantiesiems ir 18.00 -19.30 val. bendra grupė

 antradieniais ir ketvirtadieniais 8.30 -10.30 val. užsiėmimus veda trenerė Rasa tel.:8614 80593

Go to top